Графік функції у=-3x+b проходить через точку з координатами (2; 8). Знайдіть b. A 24 Б 2 В 14 Г

26 ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Катя.
Перше число в дужках–х, друге число у
Якщо точка належить графіку, тоді має виконуватись тотожність, тобто якщо ми підставимо значення х та у в рівняння, то маємо однозначно знайти значення b

Отвечает Репников Андрей.

Відповідь:Підставляємо у рівняння y=-3x+b y=8 та x=2

8=-3*2+b

-b=-6-8

-b=-14

b=-14:(-1)=14

Пояснення:В14