Дано функцію f(x)= x²,якщо х ≤-1;х+5,якщо -1 <х<4;3 якщо х ≥ 4. Знайти

f(-2),f(-1),f(2),f(4),f(5).Помогитеее даю 70 БАЛЛОВ!!!!!!!срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Назмутдинов Радмир.

\displaystyle\bf\\\left\{\begin{array}{ccc}f(x)=x^{2}  \  \ ; \  \ x\leq -1\\f(x)=x+5 \  \ ; \  \ -1 < x < 4\\f(x)=3 \  \ ; \  \ x\geq 4\end{array}\right\\\\\\-2 < -1 \  \  \ \Rightarrow \  \  \ f(-2)=(-2)^{2} =4\\\\-1=-1 \  \  \ \Rightarrow \  \  \ f(-1)=(-1)^{2} =1\\\\-1 < 2 < 4 \  \  \ \Rightarrow \  \  \ f(2)=2+5=7\\\\4=4 \  \  \ \Rightarrow \  \  \ f(4)=3\\\\5\geq 4 \  \  \ \Rightarrow \  \  \ f(5)=3

Отвечает Адильбай Тоганас.

Ответ:

Застосуємо визначення функції для кожного значення аргумента:

f(-2) = (-2)² = 4, оскільки -2 ≤ -1

f(-1) = (-1)²=1, оскільки -1 ≤ -1

f(2) = 2+5 = 7, оскільки 2 > -1 і 2 < 4

f(4) = 3, оскільки 4 ≥ 4

f(5) = 3, оскільки 5 ≥ 4

Отже, f(-2) = 4, f(-1) = 4, f(2) = 7, f(4) = 3, f(5) = 3.