Чи належить графіку функції у=х^2 точка т А(0.1 і 0.1) т В (-0,12 і 0,0144) С(-3 і -9) ПОЛНВЙ ОТВЕТ

ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Герман Коля.

Ответ:Точки А(0.1, 0.1) та В (-0.12, 0.0144) лежать на графіку функції у=х^2, оскільки їх координати задовольняють рівняння y=x^2.

Точка С(-3, -9) не належить графіку функції y=x^2, оскільки -9 не дорівнює значенню функції у=х^2 при x=-3:

(-3)^2 = 9, а не -9.

Отже, тільки точки А(0.1, 0.1) та В (-0.12, 0.0144) належать графіку функції у=х^2.

Try again

Объяснение: