Очень нужна помощь пожалуйста даю 20 баллов 2. Перетворити у многочлен: (9x-2y) ² a) 18x-4y; б)

81x ²-4y ²; в)81x ²-18xy+4y ²; г)81x ²- 36xy + 4y ².

Ответы на вопрос

Отвечает Зендрикова Ксюша.

Ответ:

Вірний варіант: в) 81x² - 18xy + 4y².

Для розв'язання даного завдання необхідно застосувати формулу квадрату бінома:

(a+b)² = a² + 2ab + b²,

де a = 9x та b = -2y.

Тоді:

(9x-2y)² = (9x)² + 2(9x)(-2y) + (-2y)² = 81x² - 36xy + 4y².

Отже, відповідь: в) 81x² - 18xy + 4y².