Сума 2 чисел =25,6 причому друге число в 7 раз більше ніж перше срочно даю 50 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Влад.

Відповідь: Якщо сума 2 чисел =25,6 причому друге число в 7 раз більше ніж перше то -

7х + х ( це друге + 1-ше число) = 8х що дорівнює 25.6

х = 25.6 /8 = 3.2

З цього виходить що  1-ше число =  3.2. а 2-ге число = 22.4