Помогите решить уравнение 134+x=45​


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Ольга.

Ответ:

134 + x = 45​

По правилам: Щоб знайти невідомий доданок(х), треба від суми(45) відняти відомий доданок(134)

х = 45 - 134

х = -89

Перевіряємо:

134 + (-89) = 134 - 89 = 45