Послідовність задана формулою an=-n²+6. Знайдіть третій член​


Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Андрей.

Відповідь:

-3

Пояснення:

Щоб знайти третій член послідовності, треба підставити n = 3 у формулу an:

a3 = -3² + 6 = -9 + 6 = -3

Отже, третій член послідовності дорівнює -3.