Скутерист рухався зі швидкістю 18 км/год і дістався до місця призначення за 4 год. Зворотний шлях

він планує подолати за 3 год. Збільшиться чи зменшиться його швидкість?На скільки км за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Найчук Дима.

Відповідь:

24 км/год

Покрокове пояснення:

18 * 4 = 72 км - пройшов за 4 години;

72 : 3 = 24 км/год

Відповіть: зі швидкістю 24 км/год студент рухався

Постав будь-ласка короку, 5 зірок і дякую.

Удачі

Отвечает Саваднеев Данил.

Відповідь:

Швидкість скутериста можна обчислити за формулою швидкість = відстань / час. Позначимо відстань, яку пройшов скутерист, як S, тоді відстань, яку він проїхав в один напрямок, дорівнює S/2.

Швидкість на прямому шляху дорівнює 18 км/год, час на прямому шляху дорівнює 4 годинам, тому відстань S дорівнює:

S = швидкість * час = 18 км/год * 4 год = 72 км.

При зворотньому русі швидкість залишається тією ж самою, а час дорівнює 3 годинам. Відстань, яку пройшов скутерист під час зворотного руху, також дорівнює S/2, тобто 36 км.

Загальна відстань, яку пройшов скутерист, дорівнює 2S = 2 * 72 км = 144 км. Загальний час, який він витратив, дорівнює 4 год + 3 год = 7 год.

Середня швидкість за все подорож становить:

середня швидкість = загальна відстань / загальний час = 144 км / 7 год ≈ 20,6 км/год.

Отже, швидкість скутериста збільшилась на (20,6 - 18) км/год ≈ 2,6 км/год.

Покрокове пояснення: