Розвяжыте уравнения (розвяжіть рівняня) x^2 - 14x = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

решение смотри на фотографии


Отвечает Мордвинов Андрей.

x^2 - 14x = 0

Це можна вирішити через дискримінант:

а=1(якщо біля х нічого не пише, то буде завжди 1), b=-14, c=0(бо числа без змінної немає)

D=b^{2} -4ac\\D=(-14)^{2} - 4*1*0\\D= 196\\x_{1}=\frac{-b-\sqrt[]{D} }{2a}=\frac{-(-14)-\sqrt[]{196} }{2*1} =\frac{0}{2}=0\\ x_{2} =\frac{-b+\sqrt[]{D} }{2a} =\frac{-(-14)+\sqrt[]{196} }{2*1}=\frac{28}{2}=14