2 121. Зведіть до значення тригонометричної функції додатного аргументу, меншого від 45° (або 2 ):

4. 27 1) sin 153°; 2) cos 295; 3) sin 6,3π; 4) cos 8 12​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

Объяснение:

sin 153° = sin (180° - 153°) = sin 27°

cos 295° = cos (360° - 295°) = cos 65°

sin 6.3π = sin (2π - 6.3π) = sin (-4.3π) = -sin(0.3π) = -sin(0.3*180°/π) ≈ -0.5

cos 812° = cos (720° + 92°) = cos 92°

Зверніть увагу, що в усіх випадках ми використовували тригонометричні тотожності про періодичність функцій sin і cos для того, щоб звести аргумент до додатного значення, яке менше за 45°.