Расскроойте скобки с помощью формул, сокршенного умножения а)(4а-б²) б)(2+3а)(4-6а+9а²) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кульманов Алибек.

a) Для розкриття дужок (4а - б²) застосуємо формулу квадрата різниці:

(4а - б²) = (2а - б)²

Таким чином, ми отримуємо:

a) (4а - б²) = (2а - б)²

b) (2 + 3а)(4 - 6а + 9а²) = 8 + 6а - 12а² + 12а² - 18а³ + 27а⁴

Отже, розкривши дужки, ми отримали вирази:

a) (4а - б²) = (2а - б)²

b) (2 + 3а)(4 - 6а + 9а²) = 8 + 6а - 18а³ + 27а⁴