|3(х-5)+1|=2 Срочно нада


Ответы на вопрос

Отвечает Колов Вячеслав.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок та спрощення виразу всередині модуля:

|3(x-5) + 1| = 2

|3x - 15 + 1| = 2

|3x - 14| = 2

Тепер розглянемо дві можливі ситуації: коли вираз всередині модуля дорівнює 2, та коли він дорівнює -2.

1 3x - 14 = 2

2 Розв'язуємо рівняння:

3 3x = 16

4 x = 16/3

5 3x - 14 = -2

6 Розв'язуємо рівняння:

7 3x = 12

8 x = 4

Отже, розв'язками задачі є два значення x: x = 16/3 або x = 4.