Які з точок належать графіку функції, заданої формулою у = 2х² + 1?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жунусбек Сагыныш.

Ответ:

Функція у = 2х² + 1 є квадратичною функцією, тому графік її функції є параболою.

Для знаходження точок належності до графіку можна підставляти значення координат х та обчислювати відповідні значення у. Наприклад, якщо підставити х = 0, то отримаємо:

у = 2*0² + 1 = 1

Отже, точка з координатами (0,1) належить графіку функції. Аналогічно можна обчислити координати інших точок. Наприклад:

для х = 1: у = 2*1² + 1 = 3, тому точка (1,3) належить графіку;

для х = -1: у = 2*(-1)² + 1 = 3, тому точка (-1,3) належить графіку.

Отже, графік функції у = 2х² + 1 проходить через точки (0,1), (1,3) та (-1,3).