Знайдіть перший член геометричноЇ прогресії (bn), якщо b5= 80 ;q=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Оксана.

Відповідь:

b1 = 5

Пояснення:

b5 = 80

q = -2​

b5 = b1×q^{4}

80 = b1×16

b1 = 80÷16 = 5

b1 = 5