4. ФункцLю задано формулою у = 0,2х - 0,1. Знайти значения аргументу, при якому значення функцІЇ

дорівнюе 0,3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Узгенжанов Умарбек.

Ответ:

y=0,2x-0,1 если х=0,3

у=0,2×0,3-0,1=0,06-0,1= -0,04

Объяснение:

надеюсь помогла