Срочно дам 15б пжпж Знайдіть значення аргументу, при якому функція у = 4x + 1 набуває значення

-9. -2,5 -14 2,5 -6

Ответы на вопрос

Отвечает Войтенков Алексей.

Ответ:

-2.5

Объяснение:

Щоб знайти значення аргументу, при якому функція у = 4x + 1 набуває значення -9, ми можемо розв'язати рівняння:4x + 1 = -9Спочатку віднімаємо 1 від обох сторін рівняння:4x = -10Потім ділимо обидві сторони на 4:x = -10/4 = -2.5Отже, значення аргументу, при якому функція у = 4x + 1 набуває значення -9, дорівнює -2.5.