6.Знайдіть суму всіх натуральних чисел, більших за 50 і менших від 180, які кратні 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Корепанова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай a₁ = 56   an = 176      

n = (180 - 50) : 8 = 16,26  тобто n = 16

n = 16

Знайдемо суму 16 - ти первих членів арифметичної прогресії

S₁n = ((a₁ + an)/2)) * n

S₁₆ = ((56 + 176)/2)) * 16 = 116 * 16 = 1856