2. На скільки відрізняється тиск у балоні (див. завдання 1) від атмосферного?​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Даша.

Ответ:За завданням 1, тиск в балоні становить 2,5 МПа. Для порівняння з атмосферним тиском, який становить близько 101,3 кПа, переведемо обидва значення до однієї одиниці виміру, наприклад, до Па:

2,5 МПа = 2,5 * 10^6 Па

101,3 кПа = 101,3 * 10^3 Па

Тому, різниця між тиском у балоні та атмосферним тиском становить:

2,5 * 10^6 Па - 101,3 * 10^3 Па = 2,398,700 Па (або 23,987 бар)

Отже, тиск у балоні відрізняється від атмосферного на близько 2,4 МПа або 23,987 бар.

Объяснение: