2. Визнач, чи належить графіку функції y = - 6x наведена точка. a) A(- 3; 18)б) B(- 5; - 30) в)

C(5/6; - 5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Артём.

Ответ:

Щоб перевірити, чи належить точка графіку функції, потрібно підставити координати точки у рівняння функції і перевірити, чи виконується рівність.

a) A(-3;18):

y = -6x

18 = -6*(-3)

18 = 18

Рівність виконується, отже точка A належить графіку функції.

б) B(-5;-30):

y = -6x

-30 = -6*(-5)

-30 = 30

Рівність не виконується, отже точка B не належить графіку функції.

в) C(5/6;-5):

y = -6x

-5 = -6*(5/6)

-5 = -5

Рівність виконується, отже точка C належить графіку функції.

Отже, точки A та C належать графіку функції y = -6x, а точка B - ні.

Отвечает Кисюк Анастасия.
Щоб переконатися в тому, чи належить точка графіку чи ні, потрібно підставити значення х та у в рівняння і отримати справедливу тотожність типу 3=3, тоді точка належить рівнянню. Якщо ж тотожність не виконується, то точка графіку не належить
Перше число в дужках–значення х
Друге число в дужках–значення у