2. Доведи, що значення виразу 27(5степіть)-9(6степінь) кратне 26 СРОЧНО пажалуста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Редин Саша.

Ответ:

Объяснение:

За правилом обчислення степенів з однаковою основою, ми можемо переписати вираз наступним чином:

27(5степіть) - 9(6степінь) = 27(5степіть) - 9(5степінь)(5) = 27(5степіть) - 9(5степіть)(25)

Застосуємо факторизацію:

27(5степіть) - 9(5степіть)(25) = 27(5степіть) - (3(5степіть))(5(5степінь)) = 27(5степіть) - 3(5степіть)(5степіть)(2)

Тепер ми бачимо, що вираз можна записати як добуток 3 і числа, яке містить степінь 5, а отже, кратний 3. Тому, вираз 27(5степіть) - 9(6степінь) кратний 3 і, зокрема, кратний 26.

Отвечает Нугуманова Алина.

Ответ:

решение смотри на фотографии