ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКАААА Прямі у=kx+7 i y=2x+b перетинаються в точці (2,2;0,4). Знайдіть к i b.


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Екатерина.

Ответ: k=-3,   b=-4.

Объяснение:

\displaystyle\\y=kx+7\ \ \ \ y=2x+b\ \ \ \ (2,2;0,4)\ \ \ \ k=?\ \ \ \ b=?\\\\\left \{ {{y=kx+7} \atop {y=2x+b}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{0,4=k*2,2+7} \atop {0,4=2*2,2+b}} \right.  \ \ \ \ \left \{ {{2,2k=-6,6\ |:2,2} \atop {b=0,4-4,4}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{k=-3} \atop {b=-4}} \right. .