При каком значении а график уравнения 121х-132у =а+7 проходит через начало координат?


Ответы на вопрос

Отвечает Боранбаев Адиль.

Відповідь:

Для того, щоб графік урівнювання 121x - 132y = a + 7 проходив через початок координат, потрібно знайти таке значення a, при якому ця точка буде лежати на цій прямій.

Координати точки (0, 0) на основі початкової координати. Підставляючи x = 0 та y = 0 в урівненні, ми отримуємо:

121(0) - 132(0) = а + 7

0 = а + 7

а = -7

Отже, якщо a = -7, то графік урівнювання проходитиме через початок координат.

Пояснення: