171.Не виконуючи побудови грфіка функцій y=2x-7, знайдіть координати цього графіка, у якої:

2)Абсциса й ордината є протилежними числами. Допоможіть пж! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

Якщо абсциса та ордината графіка є протилежними числами, то це означає, що точка перетину графіка з віссю ординат (y-осі) має координати (0, a), де a - число, яке дорівнює протилежному числу абсциси.

Оскільки функція y = 2x - 7 задається лінійною функцією, то її графік є прямою лінією зі схилом 2. Точка перетину з віссю ординат може бути знайдена, підставивши x = 0 у формулу функції:

y = 2x - 7

y = 2 * 0 - 7

y = -7

Отже, точка перетину графіка з віссю ординат має координати (0, -7).

Для знаходження іншої точки на графіку можна, наприклад, взяти будь-яке значення x і підставити його у формулу функції, щоб отримати відповідну ординату. Наприклад, якщо x = 3, то

y = 2x - 7

y = 2 * 3 - 7

y = -1

Тож друга точка графіка має координати (3, -1).

Аналогічно можна знайти будь-яку іншу точку на графіку за допомогою виразу y = 2x - 7. Наприклад, якщо x = 5, то

y = 2x - 7

y = 2 * 5 - 7

y = 3

Тож третя точка графіка має координати (5, 3).

І так далі, можна обирати будь-які значення x і обчислювати відповідні значення y, щоб отримати координати інших точок на графіку функції.

Объяснение: