Знайдіть значення функції у = 3x – 5, якщо x = - 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

Підставляючи x = -2 у функцію у = 3x - 5, маємо:

y = 3(-2) - 5 = -6 - 5 = -11

Отже, при x = -2 значення функції дорівнює -11.