Скільки коренів має рівняння x+2=x-2?допоможіть, будь ласка !!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.

Ответ:

Объяснение:

(х-2)(х+2)=0

х-2=0

х=2

х+2=0

х=-2

2корня

Отвечает Стрижаков Никита.

Ответ:

Можна кращу відповідь?