Спростіть вираз: (2.2/3b + 1.2/3)(2.1/3b - 1.2/3) + 5/9 b^2 умоляю, до 5 утра сижу уже


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.

Ответ:

Для спрощення виразу, спочатку множимо дві скоби:

(2.2/3b + 1.2/3)(2.1/3b - 1.2/3) = (4.62/9b^2 - 1.44/9) + (2.52/9b^2 + 0.72/9b)

Зараз додаємо до отриманого результату 5/9 b^2:

(4.62/9b^2 - 1.44/9) + (2.52/9b^2 + 0.72/9b) + 5/9 b^2

Спочатку складаємо дробові доданки:

= (4.62 + 2.52)/9b^2 + (0.72/9b) - 1.44/9 + 5/9 b^2

= 7.14/9b^2 + 0.08b - 0.16 + 5/9 b^2

Зводимо подібні доданки:

= (7.14/9 + 5/9)b^2 + 0.08b - 0.16

= 12.14/9 b^2 + 0.08b - 0.16

Таким чином, спрощений вираз має вигляд: 12.14/9 b^2 + 0.08b - 0.16.