Знайдіть координати точки перетину графіків функцій y=0,1x+1 i y=9 – 0,3x. Відповідь вказати

увигляді координати.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюхов Тимур.

Ответ:

(20;3)

Объяснение:

y=0,1x+1\\y=9 -0,3x\\\\0,1x+1=9-0,3x\\\\0,1x+0,3x=9-1\\\\0,4x=8\ \ \ |:0,4\\\\x=20\\\\\\y=0,1\cdot20+1=2+1=3\\\\\\(20;3)