:( Розв'яжіть рівняння 1)x^3-36x=0 2) x^2+6x+9=0 3) x^2-36-4(6-x) =0 4) 4x^3-5x^2-4x+5=0 5)

x^2-8x+15=0 дам 50 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Хворостова Виктория.

Відповідь:

x(x^2-36)=0

x(x-6)(x+6)=0

Отже, x=0 або x=6 або x=-6.

x^2+6x+9=0

(x+3)^2=0

x=-3.

x^2-36-4(6-x)=0

x^2-36+24-4x=0

x^2-4x-12=0

(x-2)(x-6)=0

Отже, x=2 або x=6.

4x^3-5x^2-4x+5=0

(x-1)(4x^2-x-5)=0

З одного боку, x-1=0, x=1.

З іншого боку, 4x^2-x-5=0

(4x+5)(x-1)=0

Отже, x=-5/4 або x=1.

x^2-8x+15=0

(x-5)(x-3)=0

Отже, x=5 або x=3.

Пояснення: