ДУЖЕ ТРЕБА!!!!!!! Функцію задання формулою у=3-5х обчисліть значення функції якщо х=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Ответ:13

Объяснение:

y= 3-5x

y= 3 - 5(-2)

y= 3 - (-10)

у = 3 + 10

y=13