Числова послідовність задана формулою: c = (n² + 6)/(2- n). Знайти різницю c₇ - c₃


Ответы на вопрос

Отвечает Леоненко Полина.

\displaystyle\bf\\C=\frac{n^{2} +6}{2-n} \\\\\\C_{7} =\frac{7^{2}+6 }{2-7} =\frac{49+6}{-5}=-\frac{55}{5} =-11\\\\\\C_{3} =\frac{3^{2}+6 }{2-3} =\frac{9+6}{-1}=-15\\\\\\C_{7} -C_{3} =-11-(-15)=-11+15=4