ДАЮ 90 БАЛЛОВ! СРОЧНО! Поїзд, рухаючись зі швидкістю 90 км/год, проходить за t годин шлях S км.

Задайте формулою залежність між шляхом S та часом t . Знайдіть значення функції, яке відповідає значенню аргумента 3

Ответы на вопрос

Отвечает Кучаева Настя.

Ответ:

Використаємо «головну» формулу задач на рух:

=

S=vt , де

S — відстань,

v — швидкість,

t — час. За умовою задачі відстань задається літерою

y , а час — літерою

x , а швидкість — числом 80 (тобто

=

80

v=80 ), тому формула виглядатиме як

=

80

y=80x .

Так, ця залежність є фунцією, оскількі будь-якому значенню аргумента

x ставить у відповідність єдине значення функції

y .

Якщо

=

3

x=3 , то

=

80

=

80

3

=

240

y=80x=80⋅3=240 .

Якщо

=

400

y=400 , то

400

=

80

,

=

400

:

80

=

5

400=80x,x=400:80=5

Отвечает Березина Полина.

Ответ:

Чтобы узнать 75% всего пути нужно 90*3=270 км. Теперь находим весь путь: x=270×100/75=360 км. Теперь находим скорость. на всем пути: 360/4,5=80 км/ч. Это и будет средняя скорость. Находим среднюю скорость товарного поезда: 360/6=60 км/ч.

Ответ: 80 км/ч. 60 км/ч.

Объяснение:

вот такк)