Функцію задано формулою y=-3x+1. Яка з точок належить графіку цієї функції: a) (-7;1); б) (0;1);

в) (2;6); г) (3;10)?

Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.

Ответ:

б

Объяснение:

підставляємо

y=-3x+1

1=-3*0+1

3*0=0+1=1

1=1

То ці точки будуть належати графіку