При якому значення аргументу значення функції y=√x дорівнює: 2, 2.5, 1.8


Ответы на вопрос

Отвечает Андрияшкина Алёна.

Ответ:

1) 4

2) 6.25

3) 3.24

Объяснение:

y=√x

1) 2=√x

  2^2=√x^2
  4=x

Ответ: 4

2) 2.5=√x

   2.5^2=√x^2
   6.25=x

Ответ: 6.25

3) 1.8=√x

   1.8^2=√x^2
   3.24=x

Ответ: 3.24