3. Яка в поданих послідовностей є арифметичною прогресією? A) 6;8;12;18; Б) 2;4;8;16; B)3;6;24;192;

Г)4;6;8;10.​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Наташа.

Відповідь: Г

Пояснення: варіант Г є прикладом арифметичної прогресії

Отвечает Данилова Карина.

Ответ:

Б) 2;4;8;16

Різниці між сусідніми членами:

4-2=2

8-4=4

16-8=8

Різниці сталі (2), отже, послідовність є арифметичною прогресією.