1) На графіті-фестивалі час bn (у хв), який художник витра- чає на створення п-го зображення,

задається формулою bn =40.2″-1, де 1 художник на створення всіх чотирьох зображень?

Ответы на вопрос

Отвечает Санчир-Доржу Баянов.

Ответ:

Объяснение:

Формула для часу, який художник витрачає на створення п-го зображення на графіті-фестивалі, задається формулою:

bn = 40.2(4-p)

де p - порядковий номер зображення (від 1 до 4).

Щоб знайти час, який художник витратить на створення всіх чотирьох зображень, потрібно обчислити значення bn для p=1, p=2, p=3 та p=4, а потім додати їх разом:

b1 = 40.2(4-1) = 120.6

b2 = 40.2(4-2) = 80.4

b3 = 40.2(4-3) = 40.2

b4 = 40.2(4-4) = 0

Отже, сумарний час, який художник витратить на створення всіх чотирьох зображень, дорівнює:

b1 + b2 + b3 + b4 = 120.6 + 80.4 + 40.2 + 0 = 241.2 (сек)

Отже, художник витратить 241.2 секунд (або 4 хвилини і 1.2 секунди) на створення всіх чотирьох зображень.