найдите площадь треугольника, ограниченного графиком функции y=4x + 8 и осями координат... Помогите

пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кельдажиев Таир.

Ответ:

S = 8

Объяснение:

Перед нами прямоугольный треугольник с катетами 2 и 8 (см. на картинку)

s =  \frac{1}{2}  \times a \times b \times  \sin \alpha

s =  \frac{1}{2}  \times 2 \times 8 \times 1

s = 8


Отвечает Стадник Виолетта.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб знайти площу трикутника, обмеженого графіком функції y=4x+8 та осями координат, потрібно знайти довжину основи та висоту трикутника.

Основою трикутника є вісь абсцис, яка перетинає вісь ординат в точці у = 0. Щоб знайти точку перетину з віссю абсцис, підставимо в рівняння у = 0:

0 = 4x + 8

Розв'язуючи для x, отримаємо:

x = -2

Отже, основа трикутника має довжину 2 одиниці.

Висота трикутника - це координата у, де графік функції перетинає вісь у, яка дорівнює 8 одиницям.

Отже, площа трикутника дорівнює:

(1/2) * основа * висота = (1/2) * 2 * 8 = 8 квадратних одиниць.

Отже, площа трикутника, обмеженого графіком функції y=4x + 8 та осями координат, дорівнює 8 квадратних одиниць.