ПИТАННЯ: 8/8 06:46 Знайдіть п'ятий член арифметичної прогресії, якщо an=1,8n-4


Ответы на вопрос

Отвечает Рояк Соня.

Объяснение:

Підставляємо замість n число 5 і обчислюємо.

 a_{5} = 1.8 \times 5 - 4 = 9 - 4 = 5