СРОЧНО, ДАЮ 50 БАЛІВ корені зведеного квадратного рівняння 2 і -1,5, чому дорівнюють p і q -

x^2+px+q=0

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Макс.


Для зведеного квадратного рівняння, коефіцієнт "а" буде завжди 1, тому ми маємо:

x^2 + px + q = 0

За теоремою В'єта, сума коренів дорівнює -p/a, тобто -p/1, або просто -p. Також, добуток коренів дорівнює q/a, тобто q/1, або просто q.

Отже, ми можемо записати:

- p = 2 + (-1.5) = 0.5

q = 2 * (-1.5) = -3

Таким чином, p = 0.5 і q = -3.
Отвечает Малая Настя.

Відповідь:

Зведене квадратне рівняння може бути записане у вигляді:

(x - r₁)(x - r₂) = 0,

де r₁ і r₂ є коренями рівняння.

Отже, для рівняння x² + px + q = 0, ми можемо записати:

(x - 2)(x + 1.5) = 0.

Розкривши дужки, отримуємо:

x² - 0.5x - 3 = 0.

Тому, p = -0.5 і q = -3.