Допоможи будь ласка із завданням Знайдіть похідну функції: a)y=e^x-x^9; 6)y=e^x-Cosx;

B)у=5e^x-sin3x

Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

a) Для функції y = e^x - x^9 маємо:

y' = (e^x)' - (x^9)' = e^x - 9x^8

б) Для функції y = e^x - cos(x) маємо:

y' = (e^x)' - (cos(x))' = e^x + sin(x)

в) Для функції y = 5e^x - sin(3x) маємо:

y' = (5e^x)' - (sin(3x))' = 5(e^x)' - 3cos(3x) = 5e^x - 3cos(3x)