Функцію задано формулою у=3+2x Знайдіть: значення x, якщо у=11значення у, якщо х=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.

Ответ:

у=3+2х

Якщо у=11, то 3+2х=11; 2х=8; х=4

Якщо х=-2, то у=3+2×(-2); у=-1

Став лайк и можна коронку пж?)