Формула коренів (х+2)²=4х+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оксана.

Відповідь:

Пояснення:

Почнемо з розкриття дужок у лівій частині рівняння:

(x + 2)² = 4x + 5

(x + 2)(x + 2) = 4x + 5

x² + 4x + 4 = 4x + 5

Після цього перенесемо всі члени рівняння в ліву сторону:

x² + 4x + 4 - 4x - 5 = 0

x² - 1 = 0

Тепер можемо застосувати формулу коренів квадратного рівняння:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / 2a

У нашому випадку a = 1, b = 0 і c = -1, тому:

x = (-0 ± √(0² - 4(1)(-1))) / 2(1) = (-0 ± √(4)) / 2 = -1 ± 1

Таким чином, маємо два розв'язки:

x₁ = -1 + 1 = 0

x₂ = -1 - 1 = -2

Отже, розв'язками рівняння (x+2)²=4x+5 є x = 0 та x = -2.