Знайдіть значення функції у = - 2х + 3, якщо значення аргументу дорівнює -2. = 7 1 -7 13 -1

СРОЧНо​

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Таня.

Ответ: у= 7

у=-2х+3

Якщо х=-2, то у=-2×(-2)+3; у=4+3; у=7

Став лайк и можна коронку пж?)