Побудуйте графік функції у=2х-4. Користуючись графіком, знайдіть значення функції, якщо значення

аргументу дорівнює 1

Ответы на вопрос

Отвечает Корунов Денис.

Ответ: -2

Объяснение:

2*1-4=у

1) 2*1=2

2) 2-4=-2

у=-2