Перший член геометричної прогресії дорівнює 64 ,а знаменник 1/2 . знайдіть сьомий член прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Мариям.

Відповідь:

1

Пояснення:

bn = b1 * q^(n-1)
b7 = 64 * (1/2)^(7-1) = 64 * (1/2)^6 = 64 * (1/64) = 1.