Помогите пожалуйста пожалуйста пожалуйста пожалуйста пожалуйста пожалуйста пожалуйста пожалуйста

пожалуйста пожалуйста меня мать убьет № 1. Знайти корінь рівняння:1) (х +0,56) - 0,67 = 0,045;2) 3,2х + 2,6х - х = 1,248.№ 2. Барвінок, Котигорошко та Дюймовочка зліпили 420 вареників. Барвінок зліпив у 2 рази більше вареників, ніж Дюймовочка, Котигорошко — в 4 рази більше, ніж Дюймовочка. Скільки вареників зліпила Дюймовочка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ: Розв'язуємо рівняння:

(х +0,56) - 0,67 = 0,045

х + 0,56 - 0,67 = 0,045

х - 0,11 = 0,045

х = 0,045 + 0,11

х = 0,155

Відповідь: х = 0,155.

Позначимо кількість вареників, які зліпива Дюймовочка, через х.

Тоді кількість вареників, які зліпив Барвінок, буде 2х, а Котигорошко зліпив 4х вареників.

За умовою задачі, їхня загальна кількість становить 420:

2х + 4х + х = 420

7х = 420

х = 420 / 7

х = 60

Отже, Дюймовочка зліпила 60 вареників.

Відповідь: 60.

Пошаговое объяснение: