А) 2,5(6х-4)+3(х-3)-8(1-4х); б) 5а(а2-4а)-8а(а2-6) розкрити дужки,подібні доданки підкреслити і

звести.

Ответы на вопрос

Отвечает Козак Артур.

Ответ:

а) 50х-27

б)-26а²+48а

Объяснение:

а) 15х-10+3х-9-8+32х= 50х-27

б) 5а(2а-4а)-8а(2а-6)= 5а (-2а)-16а²+48а= -10а²-16а²+48а= -26а²+48а