Функція задана формулою f(x) = √x-2. Знайдіть f(18)


Ответы на вопрос

Отвечает Сухарников Лёша.

Ответ:

f(18) = \sqrt{18 -2 } = \sqrt{16} = 4

Объяснение:

Підставляємо x = 18 у нашу функцію (де x\geq 2):

f(18) = \sqrt{18 -2 } = \sqrt{16} = 4