Розвяжіть рівняння 18х-4х(в квадрате)=0 варіанти відповіді 0: 9 0: 0 0:4,5 0:2


Ответы на вопрос

Отвечает Вялов Владислав.

Ответ: 0; 4,5

Объяснение:

18х−4х²=0

х(18−4х)=0

\left \{ {{18-4x=0} \atop {x=0}} \right.

\left \{ {{-4x=-18} \atop {x=0}} \right.

\left \{ {{x=-18:(-4)} \atop {x=0}} \right.

\left \{ {{x=4,5} \atop {x=0}} \right.