Допоможіть будь ласка Додайте у вигляді многочлена вираз (2а²-2ab+b²)-3ab+4a²-b²


Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.

Ответ: 6a²-5ab

Объяснение:

(2а²-2ab+b²)-3ab+4a²-b² = 2a ²-5ab+b²+ 4a²-b²= 6a²-5ab + b²- b²= 6a²-5ab