Розкрити дужки та звести подібні доданки а) -7x*(y-3)-6(x+9) і б) y²+5y-2(y²+3y-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Бурулёва Анастасия.

Ответ:

а)-7xy+21x-6x-54= 15x-7xy-54

б) у^2+5y-2y^2-6y+12= -y^2-y+12

Объяснение: